43603465
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Rezidence FAMI*** De Luxe Design

Jarmilina stezka 231
Staré Splavy, 471 63

Telefon:+420 487 873 321
GSM:+420 602 331 106
E-mail:fami@volny.cz
Web:www.rezidence-fami.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 4
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 5
Počet apartmá: 1
Nově zrekonstruovaná Rezidence Fami se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže v rekreační oblasti Máchovo jezero.
 
 

Rezidence FAMI nabízí celoroční ubytování v luxusních designových pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob.

Rezidence FAMI*** - vybavení:

Pokoje rezidence FAMI jsou dvou a třílůžkové s vlastní koupelnou + čtyřlůžkový apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi a vlastní koupelnou. Moderní designový nábytek, možnost zapůjčení TV - SAT s digitálním příjmem, WIFI internetové připojení, rychlovarná konvice, chladnička, vysoušeč vlasů, kvalitní froté ručníky, přírodní luxusní hotelová kosmetika, froté velur pantofle a jiné další služby budou hýčkat a rozmazlovat naše hosty během pobytu v Rezidenci Fami. Nově také nabízíme přímo v prostorách Rezidence profi solarium kde můžete relaxovat a dopřát si kvalitní opalování dle nových norem EU 0,3.

Rezidence FAMI*** - stravování:

Bohaté nutričně hodnotné snídaně jsou formou švédského stolu.

V Rezidenci Fami dále naleznete venkovní terasu s možností grilování kde si můžete vychutnávat romantické večery při svíčkách a sklenkou dobrého vína s nádherným pohledem na západ slunce. Můžeme Vám zapůjčit horská kola, Nordic Walking hole pro poznání okolí Máchova jezera. Pro firemní semináře zajistíme pronájem konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením a ve spolupráci s autodromem Sosnová kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů na závodním okruhu, cateringový servis a jiné adrenalinové aktivity.

Rezidence FAMI***  - koupání:

Máchovo jezero 300 m (písečná pláž + aquapark s bazénem), za nepříznivého počasí krytý bazén 250 m a nyní nově krytý aquapark jen 15 min autem.

Rezidence FAMI***  - sport a volný čas:

Přímo před Rezidencí Fami se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi kurty na volejbal, nohejbal a sportovní hala s fittnessem, saunou a whirlpoolem. Stezka dlouhá 12 km pro Inline bruslaře jen 800 m od Rezidence. Lázeňské městečko Staré Splavy u MÁCHOVA JEZERA se nachází v okrese Česká Lípa na severu Čech a patří do euroregionu Nisa.

MÁCHOVO JEZERO je jedním z nejnavštěvovanějších míst České republiky. V letní sezóně zde potkáte turisty z celé Evropy a díky své infrastruktuře si zde budete připadat jako na riviéře. Můžete zde využít dlouhé písečné pláže, tobogány, projížďky parníkem, značené cyklostezky, rekreační rybolov, zapůjčit si různá plavidla jako jsou šlapadla, lodičky, plachetnice nebo si zahrát minigolf, plážový (beach) volejbal, tenis a dokonce si třeba zajezdit na motokárách nebo si vyzkoušet "Jungle Greak" bláznivé lezení v korunách stromů. Nyní nově otevřené golfové hřiště, krytý aquapark jen 15 min. autem.

Najdete zde také disco kluby, herny, kino a nepřeberné množství restaurací všech kategorií. Milovníci historie mohou navštívit Muzeum K. H. Máchy, hrad Bezděz, hrad Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Zákupy a jiné historické skvosty tohoto romantického kraje. V zimě je možné využít krás zamrzlého jezera a zaběžkovat si nebo zabruslit na největším kluzišti v Čechách.

MÁCHOVO JEZERO je oblíbené také v podzimním období, kdy začíná ráj pro houbaře.

Dovolená s dětmi - nabídka

Rezidence Fami vám nabídne kvalitu v luxusních designových pokojích pro rodiny s dětmi. Pro děti je ve vzdálenosti 300m dětský park kde jsou k dispozici (houpačky, prolézačky, pískoviště, skluzavky). Postýlka je k zapůjčení za cenu 300,- Kč / noc...

Dovolená bez bariér - nabídka

Rezidence Fami je přizpůsobená pro vozíčkáře. Apartmány se nachází v přízemí, šířka dveří je 90 cm.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Rezidence Fami je vhodná pro firemní semináře apod. Zajistí zde pronájem konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením a ve spolupráci s autodromem Sosnová kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů na závodním okruhu, cateringový servis a jiné adrenalinové aktivity.

Příloha

Rezidence FAMI***, autor: Jančákovi

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: bezbariérový přístup Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: konferenční služby

Rezidence FAMI*** - ukázka pokoje, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI*** - interiér, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI*** - koupelna, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI*** - studio, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI*** - recepce, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI*** - profi solarium, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI***, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI***, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI***, autor: Jančákovi
Rezidence FAMI***, autor: Jančákovi
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load