44702858
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Pension FAMI*** Retro design

Jarmilina stezka 231
Staré Splavy, 471 63

Telefon:+420 487 873 321
GSM:+420 602 331 106
E-mail:fami@volny.cz
Web:www.pension-fami.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Nově zrekonstruovaný Pension Fami*** Retro Design se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže aquaparku Máchova jezera.
 
 

Pension Fami*** Retro Design - ubytování:

Pension Fami*** Retro design nabízí celoroční ubytování s celkovou kapacitou až 50 lůžek, je vkusně vybaven moderním designovým nábytkem ale zároveň si zachovává jedinečnou atmosférou funkcionalistické stavby z první republiky.

Historie této prvorepublikové vily sahá až do roku 1930 kdy byla vyprojektována dokumentace na výstavbu budovy právě pro účely rekreace.

Samotná stavba je sladěna s unikátním přírodním prostředím Máchova jezera. Procházka borovým lesem na pláž Máchova jezera (300 m), piknik na Jarmilině skále, projížďka parníkem po Máchově jezeře jen umocní zážitek z vaší dovolené a připomene čas z roku 1928 kdy se teprve začal rozvíjet cestovní ruch na „Velkém rybníku“ dnešním Máchově jezeře. 

Moderní designový nábytek ale přitom minimalisticky koncipovaný interiér pokojů se odkazuje na identitu v duchu 30 let. Pokoje jsou dvou, třílůžkové s vlastní koupelnou (sprcha / WC), čtyřlůžkové pokoje resp. rodinné apartmány se dvěma oddělenými ložnicemi a vlastní koupelnou (sprcha / WC).

Za poplatek je možné zapůjčit TV – SAT s digitálním příjmem, chladničku, horská kola…

K hodnotnému pobytu přispívají balkony a sluneční terasa s výhledem na tenisové kurty.

Pension Fami*** Retro Design - stravování:

Součástí pensionu je restaurace s venkovním posezením a grilem kde je možné uspořádat firemní a společenské akce. 

Bohaté nutričně hodnotné snídaně jsou podávané formou švédského stolu.

WIFI internetové připojení a parkování na soukromém pozemku ZDARMA!

Pension Fami*** Retro Design - služby:

Pro firemní semináře zajistíme pronájem konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením (flipchart, dataprojektor, projekční plátno) včetně cateringového servisu (coffebreak + congresslunch). Ve spolupráci s autodromem Sosnová zajistíme kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů, čtyřkolek, školu smyku na závodním okruhu a jiné adrenalinové aktivity!?

Pension Fami*** Retro Design - aktivity:

Přímo před pensionem se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi volejbalovými dvorci, tělocvičnou, fitnessem, saunou a vířivkou. Dále je možné využít travnaté fotbalové hřiště 400 m, krytý bazén, aquapark s venkovním bazénem 300 m.

Za nepříznivého počasí je možné navštívit aquapark v České Lípě (15 min autem). K dispozici je zde plavecký bazén 25 m, zážitkový bazén s masážními tryskami, divoká řeka, tobogány + kamikaze, bublery, sauny a dětské brouzdaliště.

Další nabídka sportovních aktivit: Půjčovna až 35x horských kol, šlapadel, plachetnic, motokár, minigolf,  beachvolleyball, Junglgreek, rekreační rybolov, projížďka parníkem atd.

Projížďky na koních nabízí hřebčín v nedaleké obci Vrchovany jen 5 min autem od Máchova jezera!

Milovníci historie mohou navštívit Muzeum K.H.Máchy, hrad Bezděz, hrad Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Zákupy.

V zimě můžete využít krás zamrzlého jezera, za běžkovat si nebo zabruslit na největším kluzišti v Čechách. Lyžařský areál s technickým zasněžováním a noční provozem jen 30 min autem!

Lázeňské městečko Staré Splavy - MÁCHOVO JEZERO se nachází v okrese Česká Lípa na severu Čech a patří do euroregionu Nisa.

Máchovo jezero je jedním z nejnavštěvovanějších míst České republiky. V letní sezóně u Máchova jezera potkáte turisty z celé Evropy a díky své infrastruktuře si zde budete připadat jako na rivieře. Máchovo jezero je známe svými dlouhými písečnými plážemi a především aquparkem ve Starých Splavech. Máchovo jezero je bohaté na různé atrakce a zážitky jako jsou tobogány, projížďky parníkem, značené cyklostezky, rekreační rybolov, možnost zapůjčení plavidel v půjčovně u Máchova jezera jako jsou šlapadla, lodičky, plachetnice nebo si zahrát minigolf, golf, plážový (beach) volejbal, tenis a dokonce si třeba zajezdit na motokárách nebo si vyzkoušet „Jungle Greak“ (bláznivé lezení v korunách stromů).

Ubytování u Máchova jezera není jen lenošení na pláži ale také disco kluby, herny, kino a nepřeberné množství restaurací všech kategorií. Ubytování u Máchova jezera znamená aktivně prožitá dovolená!

Dovolená s dětmi - nabídka

V pensionu FAMI si přijdou na své rodiny s dětmi. Pro děti je ve vzdálenosti 300m dětský park kde jsou k dispozici (houpačky, prolézačky, pískoviště, skluzavky). Postýlka je k zapůjčení za cenu 300,- Kč / noc.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

V pensionu FAMI je k dispozici společenská místnost s televizorem, kde je také možné zajistit technické vybavení pro semináře a školení firem.

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Pension Fami je vhodný pro školní pobyty a školy v přírodě. Přímo před pensionem FAMI se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi kurty na volejbal, nohejbal a tělocvična s fittnessem, saunou a whirlpoolem. Tělocvičnu lze využít pro aerobic, gymnastiku, basketbal, volejbal, nohejbal, sálovou kopanou a podobně. Pension zprostředkuje zapůjčení až 30 jízdních kol, projížďky na koních či výuku tenisu, windsurfingu a různé poznávací výlety.

Penzion Fami, autor: Jančákovi

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: WiFi Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: masáže, rehabilitace Doplňkové služby: konferenční služby

Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: FAMI
Penzion Fami, autor: FAMI
Penzion Fami, autor: FAMI
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
Penzion Fami, autor: Jančákovi
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load