44709914
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Move Energy

Náměstí Míru 27
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 777 936 780
E-mail:info@moveenergy.cz
Web:www.moveenergy.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jedno z největších mladoboleslavských aerobních studií leží přímo v centru města. Pestrost programu zaručuje velmi kvalitní služby. Poskytují cvičení - Aerobik, Stepy, Bodystyling, Tae-bo, Bosu, Pilates, PowerJoga, Orient.tance, dětské a juniorské kurzy cvičení, cvičení rodičů s dětmi, dětský koutek.
 
 

Kromě standardního aerobicu se zde cvičí:

BOSU - jakékoliv cvičení, které lze provádět na zemi, se může cvičit na BOSU BALANCE TRAINER.

RANNÍ POWER JÓGA - dynamický styl cvičení jógových pozic, Vás posílí, protáhne i uvolní. Zvýší Vaši odolnost proti stresu a nastartuje do nového dne.

BODY BALANC - RELAX CVIČENÍ - zdravotní cvičení v pomalém tempu, zaměřené na odstranění bolestí zad a svalových disbalancí, lepšení kloubní pohyblivosti a relaxaci, vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

BODYSTYLING - celkové formování postavy, posilování hlavních svalových skupin ve středním tempu s využitím náčiní (gumičky, činky, overball). Vhodné pro všechny, nebojte se činek, pomocí nichž vymodelujete celé tělo.

PILATES - Pilates technika propracovává tělo jako celek s důrazem na precizní provedení cviků.

POWER JÓGA - nehledejte v power józe jógu, ale cvičební styl. Je založena na pravidelném opakování jógových sestav,jež jsou dynamicky zařazeny za sebou a které komplexně procvičí celé tělo, zlepšují fyzickou kondici a duševní koncentraci a tudíž přispívají k obnovení životní energie

P-CLASS: P-CLASS je vytrvalostně silový aerobik se střední intenzitou zatížení na normování problémových partií od pasu dolů (břicho, hýždě, stehna). Slouží tedy k tvarování postavy posilováním buď bez náčiní nebo pomocí lehkých činek, gumiček, overballů a rehabil. balónů). Na závěr každé lekce je zařazen strečink, který je velmi důležitou součástí cvičení.

Tae-bo: je opravdu velmi účinný sportovní systém,který nejen redukuje tělesnou hmotnost,ale zvyšuje svalovou sílu, je zábavou a upevňuje vůli. Mění také náš postoj ke stresu a problémům každodenního života, motto zní: get fit - lose weight-have fun- be strong

STEP AEROBIK - step aerobik je velmi účinná forma vytrvalostně silového tréninku střední až vysoké intenzity zatížení. zakládá se na vystupování na stupínek o výšce 15-30cm vysoký.

DĚTSKÝ AEROBIK - dětský aerobik rozdělujeme do věkových kategorií.

Aerobní studio pro vás připravuje velkou novinku ve světě sportu H.E.A.T. PROGRAM - High Energy Aerobic Training nebo-li Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Vychází ze základního lidského pohybu - chůze. Chůze a nebo běh se vykonává na specielních běžeckých pásech MAXERRUNNER, které jsou poháněny pouhou lidskou energií. Lekce probíhá pod vedením instruktora, za doprovodu motivační hudby. Skupinové cvičení, při kterém účinně spalujete tuky, trénujete kardio systém a zapojíte všechny svalové skupiny. Kdo se bojí sestav při aerobním cvičení, tak tady se jich bát nemusí a dělá totéž. Jak už jste četli, při aerobním tréninku zaměstnáváte a zapojujete všechny svalové skupiny a není tomu jinak ani u H.E.A.T PROGRAMU.

H.E.A.T. PROGRAM je určen pro všechny věkové skupiny. Nezáleží na věku, protože chůzi zvládne každý. Zapojíte všechny svaly na svém těle, spálíte kalorie a psychicky si odpočinete.

Cvičení rodičů s dětmi
Centrum orientálního tance
Dětské hřiště
Občerstvení

Move Energy - aerobic, autor: Move Energy

Vybavení: fitness, dětský koutek Služby: instruktor, prodej výživy, vedené hromadné cvičení

Move energy - běžící pásy, autor: Move Energy
Move energy, autor: Move Energy
Move energy, autor: Move Energy
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load