44741268
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Městské koupaliště Mladá Boleslav

Kollárova 261/3
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon:+420 725 886 900
+420 703 434 264
E-mail:zorkler@saramb.cz
Web:www.saramb.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Areál koupaliště nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků a to především ve vodě, ale i na souši. Vodní plochy jsou vyhřívané a voda tak má trvale 26 C. Díky tomu je možné využití bazénů i v případě chladnějšího počasí. Areál koupaliště je možno rozdělit do čtyř částí vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž s nafukovací trampolínou a občerstvení. Do celého areálu koupaliště je zákaz vstupu psů.
 
 

Vodní svět

je tvořen nově zrekonstruovaným multifunkčním bazénem, rodinným bazénem a brouzdalištěm. Multifunkční bazén nabízí spoustu atrakcí jako např. více jak60 m dlouhý tobogán, skokanské můstky, šest plaveckých 25 m dlouhých drah, vodní clonu, bublery, chrliče, divokou řeku, vodní lávku a v neposlední řadě v ČR ojedinělou atrakci a to speciální vodní věž Aqua Towera mnoho dalších. Ochoz multifunkčního bazénu tvoří čistá zóna ze zámkové dlažby se spoustoulehátek a slunečníků a přímým přístupem k nově vybudovanému plážovému baru, kde jsou pro návštěvníky připraveny koktejly dle jejich výběru a chuti.

Rodinný bazén

Bazén s výškou vodní hladiny od 0,5 m do 1,50 m nabízí především odpočinek a relaxaci, ale i možnost vyžití na uzavřené skluzavce pro starší děti a dospělé a na malých skluzavkách podoby draka nebo slona pro malé děti. Ochoz rekreačního bazénu tvoří čistá zóna ze zámkové dlažby, přístupná přes brodítka se sprchami. V čisté zóně jsou k dispozici návštěvníkům plážová lehátka a půjčovna různých podpůrných prostředků pro plavání. Pro nejmenší jsou připravena dvě nerezová brouzdaliště s fontánkou, mini vodním jezem, skluzavkou ve tvaru brontosaura a vodotryskem podoby delfína. K bazénu rovněž náleží jednoduché, leč funkční převlékárny a uzamykatelné skříňky pro uložení odložených věcí.

Multifunkční hřiště

Dětské hřiště a sportovní hřiště nabízí zábavu pro všechny věkové skupiny. Dětské hřiště je vybaveno houpačkami a domečkem s pískovištěm pro nejmenší návštěvníky, věží s prolézačkami pro starší děti a dominantu hřiště tvoří dřevěná loď s kormidlem, prolézačkami a dalšími možnostmi zábavy. Pro maminky skýtá dostatečné množství laviček. Tato část koupaliště je otevřena celoročně. Sportovní hřiště jsou trojího typu a sice hřiště na minikopanou, hřiště na plážový volejbal a hřiště na badminton. Všechna jmenovaná hřiště včetně dětského jsou volně přístupná a to i v období mimo koupací sezónu. V areálu hřišť jsou rovněž instalovány ruské kuželky, dva stoly pro stolní tenis a opodál u občerstvení dvě dráhy na minigolf. Sportovní náčiní je možno zapůjčit zdarma v půjčovně, která je součástí čisté zóny rekreačního bazénu. Součástí areálu je dále písečná pláž s jemným, bílým, křemičitým pískem anafukovací trampolínou o rozměrech 10 x 16 m určenou pro všechny věkové skupiny návštěvníků.

Dětský klub

Na prázdniny je pro děti připraven dětský klub v příjemném prostředí mladoboleslavského koupaliště. Rodiče budou moci svěřit své děti do rukou zkušených instruktorů každý všední den od 8:30 do 20:30 po celé letní prázdniny. V dětském klubu budou moci být děti od 5 do 12 let, pro které bude připraven bohatý program plný vodních radovánek, sportovních her, společenských her, malování atd. Cena dětského klubu je 150Kč za vstup dítěte a 180 Kč za stravu během celého dne včetně pitného režimu. Podmínkou přijetí je rodičovský podpis „Dokumentu o přijetí“, který obsahuje informace o dítěti a jehož součástí je i Souhlas se zpracováním osobních údajů /GDPR/.

Občerstvení

je možno zakoupit v bufetu, který je součástí areálu, nabízí studené i teplé pokrmy, teplé a studené, nealkoholické i alkoholické nápoje, zmrzlinu a cukrovinky. Občerstvení je vybaveno pohodlným posezením se slunečníky. V areálu je také plážový bar s nabídkou atraktivních osvěžujících alkoholických, či nealkoholických koktejlů.


Dovolená s dětmi - nabídka

Brouzdaliště, dětské hřiště, písečná pláž s nafukovací trampolínou.

Aktivní dovolená - nabídka

Hřiště na minikopanou, hřiště na plážový volejbal, hřiště na badminton, ruské kuželky, stoly pro stolní tenis, dvě dráhy na minigolf. Možnost zapůjčení sportovního náčiní.

Otevírací doba

Provozní doba celého areálu koupaliště v koupací sezóně: 9.00 – 19.00 hodin Provozní doba – noční koupání: 19.30 – 23.30 hodin (pouze po dobu letních prázdnin!!!) Provozní doba – dětský klub: 8.30 – 20.30 hodin ve všední dny po dobu letních prázdnin. Nástup dětí nejdéle do 9 hod. nebo po předchozí dohodě déle. komentář: Vážení rodiče, kapacita dětského klubu je omezená a v případě předem hlášených dětí se může stát, že v danou chvíli se zdá být nižší počet, ale je třeba počítat s již předem hlášenými dětmi. Tj. v daném okamžiku nemusí být klub naplněn, ale rezervované místo je bráno jako místo obsazené pokud není telefonicky popř. osobně zrušeno. Provozní doba Víceúčelového hřiště mimo koupací sezónu: duben – září 9.00 – 20.00 hodin říjen – březen 9.00 – 17.00 hodin – Víceúčelové hřiště je součástí areálu městského koupaliště.

Vstupné

Celodenní vstupné
Plné vstupné:100,00 CZK
Děti:63,00 CZK děti do 15 let
Senioři:63,00 CZK
Poznámka:Děti do 110 cm/6ti let věku, senioři nad 70 let, držitelé ZTP, ZTP/P - zdarma

Děti od 110 cm/6ti let věku do 15 let, studenti do 26 let, držitelé Janského plakety, senioři nad 62 let - 63 Kč

Držitel MB karty (předkládejte předem) - sleva 20%
Dětský klub na Koupališti
Děti:150,00 CZK děti do 12 let
Poznámka:Děti 5 – 12 let 150,- Kč vstup
(všední prázdninové dny 8.30 – 20.30) 180,- Kč strava (svačina, oběd, svačina, pitný režim)
Dětské hřiště a sportoviště
Děti:10,00 CZK
Poznámka:Dětské hřiště a sportovní hřiště bez koupání 10,- Kč
Dětské hřiště a sportovní hřiště při zaplacení vstupného na koupaliště zdarma
Noční koupání (19:30 hod – 23:30 hod):
Plné vstupné:63,00 CZK
Poznámka:Noční koupání je pouze v době letních prázdnin.
Odpolední koupání (Po – Pá 16:00 hod – 19:00 hod):
Plné vstupné:50,00 CZK
Koupaliště Mladá Boleslav

Přístupnost

obtížný povrch bezbariérový vstup hlavním vchodem schody nepřístupná toaleta - běžné WC
Vstup
Koupaliště Mladá Boleslav tvoří oplocený areál se dvěma venkovními bazény. Vstup do areálu je hlavní jednokřídlou bránou (šířka 110 cm) kolem pokladen.
Interiér
Komunikace v areálu mají převážně mlatový povrch. Zpevněný dlážděný povrch je pouze v nejbližším okolí bazénů. Přístup k bazénům je přes upravené brodítko s redukovaným převýšením (výška 3 – 5 cm). Západní bazén je opatřen elektrickým zvedákem (nosnost 136 kg), vstup do východního bazénu není upravený. U hlavního vstupu do areálu je k dispozici občerstvení vybavené stoly s pevnými lavicemi. Pult občerstvení se nachází nad 1 schodem.
Výtah
Celý prostor areálu je v uliční úrovni.
Hygienické zázemí
Ve východní části areálu se nachází převlékací kabina vhodná pro návštěvníky s omezenou schopností pohybu, součástí kabiny je upravená, přesto nepřístupná toaleta (dveře šířka 83 cm; kabina šířka 258 cm, hloubka 223 cm) z důvodu nevhodného otevírání dveří. Jednokřídlé dveře do WC se otevírají mechanicky směrem dovnitř. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 85 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním pevným a jedním sklopným madlem. U bazénů jsou otevřené sprchy s přístupem přes nízký schod (výška 3 – 5 cm). Sprchy nejsou vybaveny sedátkem.
Parkování
Vyhrazené parkovací místo není k dispozici.

Typ zařízení: aquapark, venkovní koupaliště Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, tobogán, skokanský můstek, vodní atrakce, termální bazén Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, plavčík Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky. bowling, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal

Koupaliště Mladá Boleslav
Koupaliště Mladá Boleslav
noční koupání
noční koupání
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load