46183348
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Nová rubrika Infocentra Mladá Boleslav s názvem Boleslavinky

Milí Boleslaváci i přátelé našeho města, chtěli bychom Vás pozvat ke sledování naší nové rubriky, blogu s názvem Boleslavinky. Co 14 dní na webových stránkách infocentra najdete nový článek o historii, zajímavostech města, známých i méně známých osobnostech či o aktuálním společenském dění v našem městě.
 
 

Proč forma blogu? Ke každému příspěvku je otevřena diskuze, kde každý zdvořilý čtenář může článek ohodnotit a napsat své postřehy či náměty pro další pokračování. Budete to tedy vy, čtenáři, kteří, jak doufáme, pomůžete tuto rubriku dotvářet. Boleslavinky se tak stanou živým prostorem pro všechny, kdo se o naše město zajímají.

V první sérii článků vás seznámíme s 10 vilami v našem městě a odhalíme vám osudy jejich stavebníků či nejvýznamnějších obyvatel. Mnoho faktů bude zveřejněno vůbec poprvé, stejně jako unikátní obrazový materiál, pocházející z archivu i soukromých zdrojů. V rámci bádání jsme se setkali s pamětníky a potomky původních majitelů, kteří nám poskytli neocenitelné informace. Věříme, že na obsahu to bude znát. Buďte tedy srdečně zváni do světa Boleslavinek.

http://www.infocentrummladaboleslav.cz/cs/mlada-boleslav/boleslavinky/
 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load