43604479
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

1. adventní neděle - Železná

Po dvouleté odmlce, kdy se vánoční strom v Mladé Boleslavi rozsvěcel bez přítomnosti diváků – pouze on-line, si letos mohou návštěvnici do sytosti užít vánoční atmosféru na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, již tuto neděli.
 
 

První adventní neděli vás nejdříve zveme do Městského paláce Templ, kde jsou od 14:00 do 18:00 hodin připraveny Adventní dílny pro děti. Kromě zdobení z papíru, drátků, vlny, nebo korálků si také malí návštěvníci připomenou zvyky adventu a Vánoc. Zakoupit můžete umělecké předměty z ateliéru MIMOOSA. Originální šperky a výrobky ze skla, které slouží pro každodenní užitek a radost. Jejich cílem je přinášet noblesu a krásu designového skla do všedního života. Od 9:00 do 18:00 hodin bude přístupná výstava Velký svět malých vláčků.

Od 17:00 hodin na Staroměstském náměstí zahájí program dětský sbor Paprsek, bude následovat slavnostní rozsvěcení stromu a poté vystoupí Naty Hrychová s kapelou. Na návštěvníky čeká i další adventní akce, a to v Parku na Výstavišti, kde tentýž den zahajují Večerní adventní trhy. Samotné trhy začínají už od 16.00 hodin, ale slavnostní zahájení proběhne na pódiu od 18.30 hodin středověkou hudbou Bohemian Bards. Kromě stánků s občerstvením, cukrovím a drobnými dárky nebudou chybět ani oblíbené kolotoče.

Dále se pro vás mají připravený program Muzeum Mladoboleslavska, fara Dolní Krupá a Loreta v Kosmonosech. 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load