30035607
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

JK Elite Horky - Jezdecká škola Srdcem

Strenice 85
Dolní Cetno, 294 30

QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Jezdecká škola Srdcem poskytuje komplexní výcvik jízdy na koni od úplných začátečníků bez zkušeností po pokročilé jezdce, kteří sbírají první závodní zkušenosti v hobby soutěžích a mají zájem o složení zkoušek základního výcviku jezdce - ZZVJ.
 
 

Každému jezdci se věnujeme individuálně, s ohledem na jeho jezdecké cíle. Naši koně jsou pro nás vším, a lásku k nim se snažíme předávat jezdcům během každé lekce. Jezdíme jemně a srdcem. Dáváme jezdcům odpovědi na otázky, které jim nejsou častokrát jasné ani po letech aktivního ježdění.

Jezdecká výuka je vhodná pro děti od 8 let i pro dospělé, výcvik probíhá formou individuálních i skupinových lekcí. Pro milovníky přírody nabízíme možnost vyjížděk do blízkého okolí stáje, a to jak s vodičem, tak samostatně.

Jezdecký areál se nachází v prostorách historické tvrze Velké Horky a se stal již druhou domovskou stájí Jezdeckého klubu eLiTe. Díky komfortnímu a modernímu zázemí můžeme spojit cenné zkušenosti z dlouholetého provozování jezdecké školy s vyšším standardem zázemí pro jezdce i koně, a povznést tak jejich výcvik a poskytované služby na vyšší úroveň.

Areál pro jezdecký výcvik nabízí možnost využít nově vybudovanou jezdeckou halu 20x40m, venkovní jízdárnu 20x60 a kruhovou ohradu.

Samozřejmostí je zázemí pro jezdce - klubovna, šatna a sociální zázemí.

Výcvik jezdců probíhá na dobře přiježděných, ochotných a spolupracujících koních. Kůň není stroj, ani ten školní. Proto se snažíme o maximální komfort našich čtyřnohých parťáků - tráví maximální možný čas ve výběhu. Dbáme na to, aby byl jejich volný čas kvalitní - pro psychickou pohodu koní je to zásadní měřítko.

Nabízíme také ustájení koní. Koně ustájení v našem areálu mají krom zmíněných jezdeckých ploch k dispozici 8 ha travnatých pastvin s automatickými nezámrznými napáječkami, ve stájích je nově vybudováno 30 prostorných boxů.

Otevírací doba: na objednání

Strenice 85, 294 30, Dolní Cetno

info@jkelitehorky.cz

www.jkelitehorky.cz

instagram: @jezdecka_skola_srdcem

facebook: JK Elite Horky - Jezdecká škola srdcem

equiradar: JK eLiTe Horky

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2022
load