44702758
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Penzion Na Rybníčku

U rybníčku 296
Doksy, 472 01

Telefon:+420 604 618 409
E-mail:penzionrybnicek@seznam.cz
Web:https://www.penzionrybnicek.cz/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 5
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2
Přijměte pozvání do našeho rodinného penzionu a restaurace Na rybníčku u Máchova jezera ve Starých Splavech-Doksy. Naše rodina se s úctou a láskou stará o své hosty již 30 let. V naší restauraci, zhruba před 6 lety jsme rozšířili naše služby a zbudovali i náš rodinný penzion, kde našim hostům poskytujeme pohodlné a čisté ubytování v našem krásném kraji okolo Máchova jezera, Staré Splavy- Doksy. Nově přistavěný penzion Na rybníčku u Máchova jezera je spolu s restaurací jeden společný objekt, ve kterém Vám nabízíme ubytování a celodenní stravování.
 
 

Celoroční provoz

Penzion je umístěn v centrální části obce Staré Splavy, odkud je jen kousek k Máchovu jezeru. Město Doksy (3 km), umístěné na druhém břehu Máchova jezera je ze Starých Splav dobře dostupné jak vlakem, autobusem či lodní dopravou nebo výletním vláčkem v letních měsících.

Celková kapacita penzionu je až 24 lůžek, ubytování poskytujeme ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Parkování přímo u penzionu pro ubytované hosty zdarma.

Máchovo jezero, Staré Splavy-Doksy jsou obklopeny jehličnatými lesy, ve kterých je mnoho turistických tras a cyklostezek.

Od Máchova jezera je možné podnikat mnoho výletů do blízkého okolí např. (hrad Bezděz, Houska a Kokořín, Braniborská jeskyně, zámek Zákupy, Novozámecký rybník, autodrom Sosnová atd.), ale i sportovních aktivit např. (rybolov, houbaření, minigolf, cyklistika, tenis, jachting a jiné vodní sporty).


Terasa

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: zahrada, terasa Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze

Pokoj
Pokoj
Penzion a restaurace Na Rybníčku
Pokoj
Penzion Na Rybníčku
Koupelna
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load