43469115
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Penzion Výšinka 719

Výšinka 719
Turnov, 511 01

Telefon:+420 774 285 788
E-mail:iva@obecuctuje.cz
Web:www.penzion-vysinka-719.webnode.cz/
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 24
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 5
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2
Nový moderní penzion na okraji Turnova.
 
 

V penzionu kromě pokojů (nové rozšířené vybavení) je k dispozici plně vybavená společná kuchyňka s jídelním koutem, dvě studia s vlastní kuchyňkou a společným prostorem, školící místnost pro 24-30 osob s data projektorem. Dále společenská místnost, kolárna s možností půjčení kol (lyžárna), sauna pro tři osoby s využitím dle domluvy, venkovní terasa, zahrada, uzavřené i hlídané parkoviště. Všude bezplatné wi-fi. Ubytování je vhodné pro pracovní příležitosti (včetně možnosti školení), pro páry i skupiny přátel, pro rodiny s většími dětmi 12+, spíše pro klidný pobyt nebo dovolenou s velkou příležitostí venkovních aktivit (pěší túry, cyklo výlety, kultura). Ubytování min. 2 noci.

Personál poskytuje turistické informace, doporučuje výlety. 

Penzion a školící středisko Výšinka 719 se nachází blízko centra Turnova. Má pěší dostupnost (cca do 1 km) do centra Turnova, na koupaliště s tobogány (v zimě na krytý zimní stadion, krytý plavecký bazén, lyžařský vlek Struhy), dětská hřiště, sportovní haly, obchody, restaurace. Vlaková zastávka, zastávky turistických autobusů včetně cyklobusů rovněž v těsné blízkosti (0,5 - 1 km). Pěší dostupnost je i na hrad Valdštejn a do Hruboskalského skalního města a na Dlaskův statek (cyklo Greenway Jizera). Atrakce Českého ráje (Sedmihorky, Hrubá Skála, Trosky, hrad Kost, Zrcadlová Koza, Drábské světničky, Skalní města, Skalní bludiště, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov... jsou v blízkém okolí. Liberec (Babylon, IQLANDIA, Ještěd) a Mladá Boleslav (Muzeum Škoda auto) jsou vzdálené autem do 25 minut (28 km).

Domluvíte se zde těmito jazyky: němčina, angličtina.


Penzion Výšinka 719, autor: Archiv TPCR

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: sauna Vybavení: půjčovna kol Vybavení: parkoviště Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: konferenční služby

Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
Penzion Výšinka 719, autor: archiv Penzionu Výšinka
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load