43646668
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Ubytování u řeky Jizery

Trávnice 166
Turnov, 511 01

GSM:+420 732 987 569
E-mail:verka.podhajska@seznam.cz
Web:www.ceskehory.cz/podhajska
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 3
Přistýlky: 1
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 1
Příjemné ubytování v rodinném domě pouhých 5 minut od historické části města. Poloha je v klidné oblasti s návazností na přírodu a cyklostezku vedoucí údolím řeky Jizery.
 
 

Apartmán je umístěný v přízemí rodinného domu a nabízí ubytování pro čtyři osoby (3 lůžka + přistýlka). Apartmán má moderní malou kuchyňku vybavenou lednicí, indukčním vařičem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí a základním nádobím. V koupelně je sprchový kout a WC. Obývák je vybaven TV.

Dále je k dispozici 1x dvoulůžkový pokoj v prvním patře. Nabízí ubytování pro čtyři osoby (2 lůžka + 2 přistýlky). Má samostatné sociální zařízení (WC a sprchový kout), je vybavený TV, malou ledničkou a rychlovarnou konvicí.


Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí:

Turnov je východiskem velkého množství značených turistických tras vhodných jak pro pěší turistiku, tak pro cykloturistiku. Údolím řeky Jizery vede cyklostezka přes Dolánky na Malou Skálu vhodná i k bruslení. Koupání je možné přímo v Turnově v novém venkovním bazénu s tobogány - areál je nedaleko Penny. Koupání v Dolánkách na jezu v řece Jizeře má také své kouzlo. Dále sportovní areál, kryté haly a krytý bazén v Turnově. Vyjížďky na koních, v letním období vyhlídkové lety nad Českým rájem, vodní turistika - rafting na řece Jizeře, sportovní rybaření, houbaření, výcvik horolezectví. Dvacet minut autem od Turnova se nachází aquapark Liberec s největším tobogánem v ČR.
Samozřejmostí je kulturní vyžití v bezprostředním okolí Apartmánu (Městské divadlo, kino, bowling, taneční večery, diskotéky atd.). Směrem na město Jičín (cca 8 km) se nachází známý areál "Šťastná země", kde je velké množství atrakcí pro děti a po celý rok se pořádají akce vhodné pro celou rodinu (např. Slamák, Rajčatová bitva, Šermířské turnaje a bitvy, Bramborák,....). Nenároční milovníci zimních sportů mají nedaleko centra sjezdovku s um. zasněžováním a osvětlením ve Struhách, náročnější mohou zajet na nedaleký Javorník, Kozákov nebo Ještěd v Liberci. V centru města je nový zimní stadion, kde jsou hodiny veřejného bruslení.

Apartmán u řeky Jizery, autor: Věra Podhajská

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: venkovní bazén Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována

Apartmán u řeky Jizery, autor: Věra Podhajská
Ubytování u řeky Jizery, autor: archiv Ubytování u řeky Jizery
Ubytování u řeky Jizery, autor: archiv Ubytování u řeky Jizery
Apartmán u řeky Jizery, autor: Věra Podhajská
Ubytování u řeky Jizery, autor: archiv Ubytování u řeky Jizery
Apartmán u řeky Jizery, autor: Věra Podhajská
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load