44702858
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Autocamp Sedmihorky

Sedmihorky 72
Karlovice, 511 01

Telefon:+420 481 389 162
E-mail:camp@campsedmihorky.cz
podhaj@campsedmihorky.cz
Web:www.campsedmihorky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 262
Kapacita chatek: 242
Druhy chatek: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet chatek celkem: 62
Počet 2 lůžkových chatek: 10
Počet 3 lůžkových chatek: 13
Počet 4 lůžkových chatek: 30
Počet vícelůžkových chatek: 9
Autocamp Sedmihorky poskytuje celoroční ubytování v překrásném prostředí lesů a skal CHKO Český ráj, v centru deseti skalních měst zapsaných do Seznamu kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Celá tato oblast je hojně navštěvována milovníky pěší turistiky, cykloturistiky a horolezectví. V zimní sezóně je poblíž několik lyžařských vleků a běžecké stopy v blízkém okolí.
 
 

Ubytování:

Kemp nabízí ubytování několika typů:

Ubytování na Podháji

Turistický penzion Podháj je umístěn v klidném prostředí uprostřed lesa cca 12 minut procházkovou chůzí od kempu , vedle nedalekého rybníčku Židlíku, naproti Josefovu pramenu. Odsud vás cesty dovedou přímo do krásného prostředí Českého ráje (nádherná příroda, skály, lesy, hrady, rybníky i lesní zvěř). Ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích je vhodné pro turisty, školy v přírodě, rodiny s dětmi a různé zájmové skupiny. V každém pokoji je umyvadlo s teplou a studenou vodou a malou chladničkou. Na každém patře se nacházejí společná sociální zařízení, jak pro muže, tak i ženy. V přízemí najdete společenskou místnost s barem pro ubytované. Ubytování je možno objednat i se stravováním (snídaně, večeře nebo polopenze). Hosté Podháje mohou využívat všech služeb, koupání a programů Autocampu Sedmihorky. Parkování je možné přímo před budovou.

Chaty Karina a Flora

Patrové, prostorné chaty s balkonem a přízemní verandou pro 7 osob. Je zde kuchyňka se základním nádobím, lednice, stolek s křesílky, skříně, sociální zázemí (WC a sprchový kout), topení.

Malé chatky

2-, 3- a 4- lůžkové chatky, kde je stolek se židlemi, skříň, polička, lednice. Ve všech chatkách je nově k dispozici i elektrická zásuvka. V recepci jsou k zapůjčení elektrické přímotopy pro chladnější dny. Letní a zimní cena od je uvedena za dvoulůžkovou chatku.

Rodinné stany

V létě můžete v kempu využít pobytu pod stanem, avšak bez nutnosti do vybavení investovat. Vyspíte se v peřinách na pohodlných matracích, k dispozici budete mít plné vybavení, vč. nábytku a dostatku úložných prostor, kuchyňky s vařičem, grilem, lednicí, rychlovarnou konvicí a kompletním nádobím. Stan je uzamykatelný. Ve stanu si rozsvítíte, uvaříte, vychladíte pivo a nabijete mobil nebo digitální fotoaparát.  V kempu vám jsou k dispozici 2 stany pro 4 osoby ideálně pro rodinu se 2 dětmi).
Vratná kauce za stan 1.000 Kč. O prázdninách je možné rezervovat pobyt pouze na týdenní turnusy od soboty do soboty.

Karavanová stání

Cca 70 vyznačených ploch pro karavany. Elektrické přípojky (16A), výlevka pro chemická WC, servisní stání pro obytná auta s vlastní nádrží.
Mimosezónní provoz za zvýhodněné ceny.

Mobilní domky

Prostorný přízemní domek pro 6 – 8 osob s množstvím úložného prostoru. Splachovací WC, umyvadlo a sprchový kout, kompletně vybavená kuchyň – lednice, čtyřplotýnkový vařič, trouba, digestoř, nerezový dřez a základní nádobí. Ložnice – tři pokojíčky, každý se dvěma postelemi (v jedné palandy) + rozkládací gauč.
U domku je teráska s venkovním sezením, ideální pro rodinu s dětmi.

Stanové louky

Louky jsou vyhrazeny pouze stanům. Kdo chce mít svůj dopravní prostředek na očích, může parkovat podél cest, které stanové louky lemují.

Indiánská týpí

Pro malé i velké dobrodruhy máme připraveny 2 indiánská týpí. V každém je 5 dřevěných roštů na které si položíte vlastní spacák a karimatku. Další osoby se můžou vyspat na zemi, ale je to na úkor prostoru. Cena je za celé typí na noc bez rozdílu počtu osob, které jej obývají.

Stany s podsadou

Pro lehkonohé poutníky bez vlastních stanů. 2 lůžka – čalouněné postele bez lůžkovin, které nelze dát k sobě. Je mezi nimi ulička, na zemi je dřevěná podlážka. Nezapomeňte si vlastní spacáky a karimatky!

Aktivity:

V areálu je rybník s písčitou pláží vhodný na koupání i rybolov. Jsou zde dvě centrální budovy , sociální zařízení, WC a sprcha pro tělesně postižené, baby room, centrální kuchyňka, jídelna, prádelna s automatickou pračkou, hřiště, prolézačky, pískoviště, půjčovna kol, sportovních potřeb a lodiček, minigolf, stolní tenis, venkovní ohniště, informační centrum, pojištěná úschovna kol, restaurace a kiosky.

Minigolf je v provozu v hlavní sezóně od 1. 5. - 30. 9. Na zimu se minigolf zazimovává. Je nutné se telefonicky předem objednat.

Výhodou kempu jsou dvě podkrovní klubovny, které se dají využít pro semináře, školení nebo akce ekocentra. O prázdninách zde probíhají letní programy.

Nově otevřená dětská herna Mlýn nabízející tobogány, klouzačky, trampolíny v místnosti 12,5 metrů vysoké. 

Při kempu pracuje Středisko ekologické výchovy s farmovým chovem zvířat. Přímo vedle areálu můžete vidět poníky, ovce či kozy.

V kempu je k dispozici bankomat.

Dovolená s dětmi - nabídka

V areálu jsou 3 hřiště, jedno travnaté na volejbal nebo badminton, druhé asfaltové na nohejbal či líný tenis, s tréninkovým košem na basketbal, a třetí na beach volejbal. Dále je zde plocha na petangue, 4 ping-pongové stoly, minigolf i dětská hřiště s houpačkami, prolézačkami a skluzavkami. Pravidelná akce: každý večer čtení pohádek: pásmo písniček, povídání, soutěží a her a promítání starých českých pohádek. Vhodné pro děti od 4 do 13 let (přijít však mohou i ostatní). Pro milovníky vodních sportů je přímo v areálu rybník s písčitou pláží, vhodný nejen ke koupání, ale i rybaření. Součástí nabídky je také dobře vybavená půjčovna sportovních potřeb - k dispozici jsou kvalitní horská a treková kola, včetně dětských, dvě lodě, petangue, sítě, pálky, míče atd. Pro cyklisty možnost pojištěné úschovny kol. V blízkosti kempu (cca 500m) je bowlingová hala a kvalitní fotbalové hřiště. Pestrá nabídka volnočasových aktivit, které se zaměřují především na rodiny s dětmi. Přímo kempem vede dětská naučná stezka.

Aktivní dovolená - nabídka

Autocamp a jeho okolí nabízí bohaté sportovní vyžití, přímo v kempu je k dispozici minigolf, úschovna kola půjčovna kol a lodí. Okolí nabízí terény pro ckloturistiku a horolezectví.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Autocamp je vhodný pro konání akcí různého typu, firemních setkání a školení. Velká klubovna má kapacitu cca 80 osob, k dispozici je zde zařízený bar. Malá klubovna je vhodná pro pořádání menších akcí, kapacita je cca 30 osob. K dispozici je zde mini kuchyňka. Pouze po předchozí rezervaci!

Školní a zájmové pobyty - nabídka

Spolupráce při vytváření programů pro školy s Ekocentrem Sedmihorky. K dispozici jsou dvě celoroční klubovny, úschovna kol, půjčovna kol a lodí, stolní tenis, nejrůznější potřeby od rybářských přes tábornické až po stepařské boty. Výukové programy, vícedenní pobytové programy, naučná stezka a spousta dalších akcí.

ATC Sedmihorky 9

Vybavení ubytování

Cyklisté vítáni: ANO Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: trezor Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: konferenční služby

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce Vybavení kempu: restaurace Vybavení kempu: elektřina Vybavení kempu: obchod Vybavení kempu: hřiště, sportoviště Vybavení kempu: dětské hřiště Vybavení kempu: ohniště Vybavení kempu: toalety Vybavení kempu: sprchy Vybavení kempu: kuchyňka Vybavení kempu: pitná voda Vybavení kempu: teplá voda Vybavení kempu: lednice Vybavení kempu: televize Vybavení kempu: výlevka chemického WC Vybavení kempu: bezbariérový přístup Vybavení kempu: možnost platby kartou Vybavení kempu: internet

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina Vybavení chatek: WC Vybavení chatek: kuchyňka Vybavení chatek: nádobí Vybavení chatek: lednice Vybavení chatek: sprcha Vybavení chatek: lůžkoviny

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna lodí

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u chatky

Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Autocamp Sedmihorky
Herna Mlýn, autor: archiv Camp sedmihorky
ATC Sedmihorky 1
ATC Sedmihorky 4
ATC Sedmihorky 5
ATC Sedmihorky 6
ATC Sedmihorky 3
ATC Sedmihorky 2
ATC Sedmihorky 7
ATC Sedmihorky 8
ATC Sedmihorky 10
ATC Sedmihorky 11
ATC Sedmihorky 13
ATC Sedmihorky 12
kavárna herna Mlýn
Mlýn   dětská herna v kempu Sedmihorky
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load