43638700
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Penzion U Marušky

Radvánovice 53
Karlovice - Sedmihorky, 511 01

GSM:+420 603 461 551
E-mail:umarusky@atlas.cz
Web:www.umarusky.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 4
Penzion U Marušky nabízí ubytování v obci Radvánovice, 5 km od města Turnov. Penzion leží prakticky v srdci Českého ráje, na hlavní silnici směr Turnov - Jičín.
 
 

Penzion U Marušky - ubytování:

Penzion U Marušky poskytuje ubytování v 1–4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV na pokoji. Taktéž jsou zde vícepokojové apartmány, ideální především pro početné rodiny s dětmi nebo kolektivy.

Penzion U Marušky nabízí apartmány:

  • Velký apartmán o ploše 80 m - 2 pokoje + kuchyňka, až 8 lůžek

Hlavní pokoj (4 lůžka, sedací souprava, 5 křesel, TV, obývací stěna, z hlavního pokoje se jde do ložnice (2 lůžko + 2 postele + 2 skříně, dále se jde z hlavního pokoje do koupelny (WC, vana, umyvadlo). Kuchyňka (dřez, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička + bílé nádobí + velký stůl a jídelní lavice, vhodné pro přípravu kávy, popřípadě malého občerstvení.

Po úpravě lze použít i jako školicí místnost pro 12 osob, včetně zatemnění!

  • Malý apartmán o ploše 60 m - 3 pokoje až 7 lůžek

Hlavní místnost s kuchyňskou linkou 2 lůžko, 1 lůžko s přistýlkou, skříně, velký stůl, sedací souprava, TV. Z hlavní místnosti se vchází do koupelny se sprchou a WC a do 2 malých ložnic. V jedné 2 lůžka a ve druhé patrová postel-palanda.

Celková kapacita penzionu je 50 lůžek.

Další informace:

  • Stravování vč. luxusní snídaně formou švédských stolů (bez množstevního omezení) je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
  • Parkování pod okny penzionu.
  • Uzamykatelná místnost pro kola a motocykly.
  • Psi a kočky nemusejí zůstávat doma.

Doba nástupu na pobyt není pevně stanovena, pokoje jsou uklízeny okolo 13 hodiny, pokud přijedete již po ránu, není problém, dáte si věci do penzionu nebo oběd. Určitě stejně nebudete na pokoji, ale vyrazíte za krásami Českého ráje ! Pokoje se vyklízejí po snídani do 10 hodiny.

Penzion U Marušky - stravování:

Stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Penzion U Marušky - okolí:

Oblast Českého ráje je ideální místo pro turistiku a cykloturistiku - v okruhu 10 km se nacházejí známé atraktivity jako Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, skalní města, lázně Sedmihorky, Turnov, Kozákov, Kost a další.

200 m od penzionu je největší přírodní dětský areál v Českém ráji s velkým množstvím herních zábavních prvků (prolézačky, vzduchové trampolíny).

V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů, hřiště či tělocvičny, zapůjčení horských kol, jízdy na koních, bowling. Provozovatel Vám také může zajistit nádherné vyhlídkové lety nad Českým rájem, rafting včetně zapůjčení kanoe, instruktora a dopravy, nebo výuku horolezectví s instruktorem.

Doporučujeme zcela nové sportovně-relaxační centrum v Turnově (6 km), kde můžete využít nabídky tenisových kurtů, služeb trenéra, dětskou tenisovou školičku, badminton, bowling, saunu, golfový simulátor a občerstvení.

Poznávací dovolená - nabídka

Ideální místo pro Vaši poznávací dovolenou pod Hrubou skálou, na trase Turnov - Jičín.

Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: WiFi Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: vybavení pro školení Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: hřiště Vybavení: půjčovna kol Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště pro autobusy Vybavení: zvířata akceptována Doplňkové služby: snídaně Doplňkové služby: polopenze Doplňkové služby: plná penze Doplňkové služby: směnárna

Vybavení

Kapacita: 70
Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky
Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load