44702758
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Apartmány Villa Diana

Jenečská 227
Bělá pod Bezdězem, 294 21

GSM:+420 737 563 573
E-mail:info@dianapenzion.cz
Web:www.dianapenzion.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Apartmány Villa Diana leží v centru malebného městečka Bělá pod Bezdězem. Město Bělá pod Bezdězem se nachází na hranicích několika atraktivních turistických oblastí – Českého ráje, Kokořínska a Máchova jezera. Apartmány nabízí ubytování v klidném prostředí nedaleko náměstí. Ubytování je vhodné pro firmy, cyklisty i turisty, ale i pro pořádání školení, kurzů a seminářů. Celoroční provoz.
 
 

Apartmány Villa Diana – ubytování:

Apartmány Villa Diana poskytuje ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových studiích a zajímavě řešených apartmánech s vlastní kuchyňkou, chladničkou, s koupelnou a WC. Po celodenní práci, výletu či jiné činnosti lze příjemně posedět ve velmi pěkném atriu na zahradě penzionu. Možnost internetového připojení pomocí Wi-Fi zdarma. Penzion Diana má uzavřené parkoviště.

Nabídka v okolí: 100 – 300 m je několik restaurací. - 300 m rybník Slon k rybolovu (povolenky zprostředkujeme) - 200 m tenisový kurt, hřiště na nohejbal, basketball a volejbal - 200 m skateboardové hřiště - 5 km jízdárna s koňmi - 10 km golfové hřiště u Mladé Boleslavi (18 jamek) - 3 km in-line dráha - 3 km Motorland Bělá – motokárová dráha, možnost zapůjčení motokár - 200 m městská sauna

Apartmány Villa Diana – další nabídka:

Město Bělá pod Bezdězem nabízí celou řadu možností k výletům do oblasti Českého ráje. Královský hrad Bezděz a Máchovo jezero jsou od Bělé pod Bezdězem vzdálené 7 km a vaše výlety je možné prodloužit až do bývalého vojenského prostoru Ralsko. Muzeum Auto Škoda Mladá Boleslav (13 km), zámek Mnichovo Hradiště (15 km), Drábské světničky (15 km) a dále do 50 km do celé oblasti Českého ráje.

Kokořínské údolí s hradem Kokořín, skalními kaňony nebo rozhlednou Vrátenská hora je vzdálené cca 30 km.

Další tipy na turistické výlety v okolí města Bělá pod Bezdězem najdete zde.

Kongresová a incentivní turistika - nabídka

Díky své poloze je penzion Diana ideální pro ubytování firemních pracovníků jak z okolí Máchova jezera, tak z okolí Mladoboleslavska.

Apartmány Villa Diana, autor: Danuše Abrahamová

Vybavení ubytování

Klasifikace: *** Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: parkoviště Vybavení: parkoviště

Apartmány Villa Diana, autor: Danuše Abrahamová
Apartmány Villa Diana, autor: Danuše Abrahamová
Apartmány Villa Diana
Apartmány Villa Diana
Apartmány Villa Diana
Apartmány Villa Diana
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load