43531990
ENDESKPLNL
Zobrazit kategorie

Roubenka Vyskeř

Vyskeř 133, 512 64

Telefon:+602 104 700
E-mail:laska.ludek@seznam.cz
Web:www.roubenka-ceskyraj.cz
www.ubytovani-laska.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 12
Přistýlky: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2
Patrová roubena chalupa se dvěma samostatně přístupnými apartmány a dalekým výhledem na krajinu, wellness zařízením a půjčovnou kol - v samém srdci Českého ráje, 8 km od Turnova, 18 km od Malé Skály, 5 km od Hrubé Skály a 6 km od Sobotky.
 
 
Roubená Chalupa Vám nabízí dva stylově vybavené samostatné apartmány:

Apartmán v selském stylu:
Apartmán se 2 ložnicemi v patře až pro 5 osob - 1/2 (1x dvoulůžko) 1/3 (2x jednolůžko, 1x válenda), na žádost možnost zapůjčení dětské postýlky zdarma. U objektu je neoplocená zahrada, zastřešená pergola s posezením a s možností grilování, uzamykatelná kůlna pro kola, bazének pro děti.

Apartmán v loveckém stylu:

Apartmán se 2 ložnicemi až pro 5 osob - 1/2 (1x dvoulůžko), 1/3 (2x jednolůžko, 1x válenda), na vyžádání je možné zapůjčit dětskou postýlku zdarma.
Pro auta je u objektu připraveno 5 parkovacích míst.

Wellness, bar (pouze pro ubytované):
V přízení objektu se nachází malé wellness centrum s vířivou vanou pro 5 osob a luxusní infra-saunou pro 4 osoby.
Na vyžádání nabízíme v přízemí objektu velkou společenskou místnost s barem (možno zajistit nákup sudu regionálního piva Svijany, Rohozec, Klášter). Místnost je vybavena vařičem, lednicí, plazmovou TV a DVD (za poplatek).
Pro zábavu je možné využít elektronické šipky až pro 12 hráčů nebo stolní fotbálek.
Vytápění je litinovými kamny na dřevo nebo dřevěné brikety.

Půjčovna kol a dalších sportovních potřeb (nejen pro ubytované):

  • Pokud nemáte svoje kola, zapůjčí Vám za poplatek až 6 nových kol z půjčovny. Jedná se o kvalitní horská kola značky MERIDA pro dorost od výšky postavy 140 cm, ženy i může do výšky postavy 195 cm. Ke kolům lze zdarma zapůjčit i cyklohelmu a tachometr. Kola jsou vybavena lepením pro případ píchnutí a lanovým zámkem. Nově je možné zapůjčit si 2 elektrokola (pouze pro ubytované). 

  • Půjčujeme 2 páry in-line bruslí velikostí 38 a 39,5 a 3 páry in-line bruslí pro muže ve velikostech od 42 do 45. K bruslím je možné zapůjčit chrániče na ruce i kolena (2 sady). Brusle je možné využít na novém asfaltovém povrchu 3 km za Vyskří, směrem na Sobotku, mezi křižovatkou u Pleskotského mlýna a Čertoryje, okolo rybníku Věžák.

  • Dále půjčujeme set badmintonu pro 4 hráče se sítí, míč pro volejbal, míč pro nohejbal s potřebnou sítí (možnost využití na antukovém hřišti v majetku obce Vyskeř na kraji obce ve směru na Hrubou Skálu) a 4x rakety na tenis (možno využít na soukromém kurtu s umělou trávou u Penzionu a Restaurantu Chlum manželů Vocáskových, který je vzdálen cca 2,5 km směrem na Sobotku-za Vyskří odbočka vpravo. Je značeno).

Vchod do půjčovny je v roubence zespodu vlevo.

Roubenka Český ráj

Vybavení ubytování

Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s vanou / sprchou Vybavení: pokoj s WC Vybavení: TV na pokoji Vybavení: TV ve společenské místnosti Vybavení: WiFi Vybavení: možnost vaření Vybavení: konferenční místnost Vybavení: gril, ohniště Vybavení: zahrada, terasa Vybavení: sauna Vybavení: dětské hřiště / dětský koutek Vybavení: půjčovna kol Vybavení: půjčovna sportovních potřeb Vybavení: parkoviště Vybavení: zvířata akceptována Vybavení: kreditní karty akceptovány Doplňkové služby: praní, žehlení

Roubenka Český ráj - lovecký apartmán
Roubenka Český ráj - wellness
Roubenka Český ráj - wellness
Roubenka Český ráj - bar
půjčovna kol, autor: Archiv Roubenka Vyskeř
 

Navigace

 
Infocentrum Mladá Boleslav
Železná 107
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 326 109 405
email: infocentrum@kulturamb.cz
 
EU
Publikační a redakční systém Public4u © 2000-2023
load